Modro-bílá dvoumístná rozkládací pohovka Karup Design Beat 162 cm s bílou konstrukcí

20 137 

Popis produktu

Užijte si každodenní odpočinek na dvojmístné rozkládací pohovce Beat od dánské značky Karup Design. Jednoduchým pohybem ji proměníte na praktické lůžko nebo pohodlnou lenošku. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna o kvalitní 12 cm vysokou futonovou matraci, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4 cm pěny. Praktickým detailem této pohovky jsou dřevěné opěrky, které snadno sklopíte a vytvoříte tak postel pro vás nebo nečekaného hosta. Pohovka Beat fantasticky zapadne do skandinávských či japonských stylů interiérů, do kterých vnese harmonii a nadčasovost. Představuje skvělé řešení především pro menší prostory, kde oceníte další místo na spaní či relax. Součástí balení jsou dva polštáře. Vybrat si ji můžete v dalších barvách konstrukcí či v mnoha barvách matrací – která ozdobí váš interiér?

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérová fotografie je ilustrační, barva konstrukce a matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 111105611 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty